Zadzwoń do nas! 724 630 724
2014
2015
REKRUTACJA ŻŁOBEK

Opłata miesięczna: 690 zł

Dzienna stawka żywieniowa: 9,50 zł

ZAPYTAJ O MIEJSCE
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC
1

Opinie rodziców (kliknij na obrazek poniżej, aby przeczytać oryginały rekomendacji)

Opinia – Mama Izy

“Jesteśmy zachwyceni opieką świadczoną przez Chichotka. Iza trafiła pod opiekę chichotkowych cioć w wieku 12 miesięcy. Obecnie ma prawie 2 latka. W okresie pobytu w Chichotku rozwinęła się niesamowicie a obserwowana przez nas różnica pomiędzy nią a jej rówieśnikami chowanymi w domu przy np. niani jest kolosalna. Dzięki bogatemu programowi zajęć, ciągłemu kontaktowi z innymi dziećmi i troskliwej i profesjonalnej opiece chichotkowych cioć, Iza z uśmiechem i radością opowiada o każdym dniu spędzonym w Chichotku; zna mnóstwo nowych zabaw, piosenek, wyrażeń i stała się niesamowicie samodzielna. Jesteśmy dumni z jej postępów i polecamy Chichotka każdemu kochającemu rodzicowi.”

Joanna

Opinia – Mama Mateusza

chichotekopinie

„Jestem bardzo zadowolona z faktu, że mój synek uczęszcza do Chichotka. Z dnia na dzień widać, jak się rozwija pod wpływem zajęć i kontaktu z innymi dziećmi. Jako mama, czuje się bezpiecznie pozostawiając go pod opieką cudownych opiekunek. Chichotek to trafny wybór, który polecam każdemu zatroskanemu rodzicowi.”

Karolina

Opinia – Mama Anielki

chichotekopinie“Tak jestem bardzo zadowolona z pobytu Anielki w Chichotku. Zauważyłam, że fajnie się rozwija, bardziej dogaduje się z dziećmi. Potrafi coraz lepiej bawić się w grupie. Panie, które opiekują się dziećmi są miłe, sympatyczne i wkładają dużo wysiłku w opiekę nad dziećmi tworząc tym samym rodzinną, miłą atmosferę.”

Monika

Opinia – Mama Tomka

„Jestem bardzo zadowolona z pobytu Tomka w Radosnej Akademii „Chichotek”. Tomek bardzo dobrze się rozwija i uczy wiele praktycznych rzeczy. Panie opiekunki traktują dzieci jak własne, pełen profesjonalizm z ich strony. Dziecko chodzi tutaj z uśmiechem na buzi, jest radosne i szczęśliwe, a my zadowoleni, że pociecha jest pod właściwą opieką i bezpieczna.”

Aneta

Opinia – Rodzice Olka

chichotekopinie“Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad dzieckiem. Personel jest kompetentny i cierpliwy a warunku lokalowe w tym zwłaszcza plac zabaw doskonałe. To połączenie sprawia, że nasz syn bardzo chętnie chodzi do żłobka.”

Katarzyna

Opinia Rodzice Igora

chichotekopinie“Wybór Chichotka okazał się strzałem w dziesiątkę. Samo miejsce – domek z ogródkiem – daje wiele możliwości rozwojowych, ale najważniejsze jest oczywiście podejście opiekunek. Panie są bardzo serdeczne, pełne ciepła dla dzieciaków i bardzo zaangażowane w swoją pracę. Zawsze mamy pełną informację o tym, jak Igorek spędził dzień, czy wszystko było w porządku – często nie musimy nawet dopytywać, ponieważ informacje te wychodzą z inicjatywy opiekunek. Igorek bardzo dobrze czuje się w Chichotku, co widać kiedy zdarza mu się płakać … przy wychodzeniu ze żłobka :)”

Justyna i Sławomir

Opinia – Mama Szymona

“Jestem bardzo zadowolona z pobytu Szymona w Chichotku. Jak każda mama stanęłam przed trudnym wyborem: niania czy żłobek? Absolutnie nie żałuje wyboru. W Chichotku panuje bardzo serdeczna, rodzinna atmosfera. Szymon jest wśród dzieci pod dobrą opieką. „Ciocie” organizują dzieciom różne ciekawe zabawy, zajęcia plastyczne, muzyczne itp. uczą dzieci samodzielności. Szymon powiedział kilka dni temu: „fajnie jest w przedszkolu”. Cieszę się, że jest zadowolony i uśmiechnięty.”

Mama Szymona

Opinia – Rodzice Mai

„Jesteśmy zadowoleni z pobytu Majki w Chichotku. Dzieci otoczone są domową, pełną ciepła atmosferą. Maja uczy się samodzielności, stała się bardziej otwarta i lepiej komunikuje własne potrzeby. Zapewne wspólne, dobrze dobrane zabawy z rówieśnikami wsparły jej rozwój mowy.

Ponadto ustabilizował się rytm dnia i zwiększył apetyt. Zasługą tego ostatniego jest dobre i zdrowe jedzenie serwowane maluchom. Możemy polecić innym rodzicom Chichotka jako bezpieczne miejsce pobytu dziecka gwarantujące jego rozwój.„

Rodzice Mai

Opinia – Mama Bartoszka

„Chichotek” w pełni spełnia nasze oczekiwania w zakresie opieki nad synem. Ponadto personel-Ciocie są bardzo przyjazne, wyrozumiałe oraz cierpliwe, co przekłada się na stworzenie istnie rodzinnej atmosfery w żłobku.”

Mama Bartoszka

Opinia – Mama Tymka

“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ciocie poświęcają dzieciom dużo czasu. Dziecko doskonale się rozwija, uwielbia przebywać wśród innych dzieci. Jest kontaktowe i towarzyskie.”

Mama Tymka

Opinia – Mama Zosi

„Moja córeczka Zosia cieszy się każdym dniem spędzonym w Chichotku, co widać na jej uśmiechniętej buzi. Wielokrotnie wspomina o ciociach, pysznym jedzonku oraz próbuje zaprezentować swoim śpiewem różne piosenki, a także wszystko to, czego zdążyła nauczyć się w ciągu dnia. Dlatego też darze to miejsce pełnym zaufaniem. Wiem, że moje dziecko jest pod opieką profesjonalistów, którzy robią wszystko, aby nasze pociechy czuły się jak najlepiej. Oceniam Chichotka na 5 z plusem.„

Mama Zosi

Opinia – Rodzice Ani

Chichotek w pełni spełnia nasze oczekiwania co do opieki nad naszym dzieckiem. Ania wspaniale się rozwija, uwielbia towarzystwo innych dzieci. Z dnia na dzień usamodzielnia się coraz bardziej.

Rodzice Ani

Opinia – Mama Wiktorii

chichotekopinieJesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu Wiktorii w Chichotku. Zauważyliśmy, że odkąd Wiktoria chodzi do Chichotka, stała się bardziej samodzielna. Ponadto każdego dnia zaskakuje na jakąś nową rzeczą, którą się nauczyła.

Mama Wiktorii

Opinia – Tata Tomka

 

chichotekopinieJestem bardzo zadowolony z pobytu Tomka w „Chichotku”, ponieważ Tomek jest radosny, zadowolony i chętnie chodzi do żłobka. Poza tym jestem spokojny, że ma dobrą opiekę.

Rodzice Tomka

Opinia – Mama Sebastiana

chichotekopinie“Bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu naszego synka w żłobku. Dziecko stało się bardziej samodzielne, otwarte na zmiany i nowe osoby. Jest bardzo pogodny i uwielbia chodzić do żłobka.”

Mama Sebastiana

Opinia – Tata Julki

chichotekopinie“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka niezwykle rozwinęła się podczas pobytu w żłobku. Stała się niezwykle otwarta i śmiała w stosunku do innych dzieci. Uwielbia swoje opiekunki i z wielką przyjemnością przychodzi do Chichotka.”

Tata Julki

Opinia – Mama Tosi

chichotekopinie“Wiemy, że w czasie pobytu w „Chichotku” Tosia jest w dobrych rękach. Dziecko rozpoczyna każdy żłobkowy dzień z uśmiechem (gorzej bywa, kiedy musi pożegnać żłobkowe „ciocie”, dzieci i zabawki …) . Wszelkie potrzeby Tosi są zaspakajane, a my jesteśmy o wszystkim informowani na bieżąco. Doskonałe miejsce dla dzieci podchodzących do życia z dystansem, jak i małych urwisów.”

Mama Tosi

Opinia – Mama Szymka

chichotekopinie“Polecam Chichotka Rodzicom, którzy poszukują Akademii dla Malucha w której pobyt dziecka będzie oznaczać dobrą zabawę, pyszne jedzenie i profesjonalną, godną zaufania opiekę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu Szymka w Chichotku. W szczególności z doboru opiekunki do grupy Kotków, gdzie chodzi Szymek. Szymek też podpisuje się pod tą opinią :-)

Mama Szymka

Opinia – Mama Hani

chichotekopinie“Jestem bardzo zadowolona, że Hania chodzi do Chichotka. W żłobku panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Panie opiekunki są bardzo serdeczne i indywidualnie podchodzą do każdego dziecka dając mu poczucie bezpieczeństwa. Ważne jest także to, że Panie zawsze chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące pobytu dziecka w żłobku, tego jak się zachowuje, co robi, z czym ma problemy. Jestem także zadowolona z tego, że dziecko dużo przebywa na świeżym powietrzu.”

Mama Hani

Opinia – Mama Joasi

chichotekopinie“Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, jaką otoczono naszą córkę w „Chichotku”. Joasia jest pogodna, radosna, a kontakt z rówieśnikami sprawia, że córka rozwija się w tempie błyskawicznym. Podoba nam się otwartość i empatia, jaka cechuje „żłobkowe ciocie”.Mogę zostać z córką na sali zabaw zanim się z nią pożegnam, Chichotek w niczym nie przypomina samorządowego żłobka, w którym to co się dzieje na sali za zamkniętymi drzwiami jest dla rodzica tematem tabu.”

Mama Joasi

Opinia – Rodzice Emilki

chichotekopinie“Jesteśmy zadowoleni. Milusia dobrze zaaklimatyzowała się w nowym otoczeniu, zrobiła się odważniejsza w stosunku do obcych ludzi. Godziny otwarcia są na tyle długie że możemy tak dopasować pracę, aby zdążyć ją zawieść i odebrać.”

Rodzice Emilki

Opinia – Mama Poli

 

chichotekopinie“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie Weronika i Karolina są bardzo miłe. Dziecko dużo się uczy i staje samodzielne, pewniejsze siebie i lepiej się rozwija. Z przyjemnością chodzi o Chichotka!”

Mama Poli

Opinia – Rodzice Soni

Jesteśmy zadowoleni z pobytu dziecka w Chichotku.Dziecko bardzo szybko nawiązało dobry kontakt z grupą.

Rodzice Soni

Opinia – Mama Pawełka

“Bardzo miłe opiekunki. Podoba mi się, że dziecko dużo przebywa na świeżym powietrzu.”

Mama Pawełka

Opinia – Tata Kacpra

“Domowa atmosfera pozwala dziecku szybko zapomnieć o rozłące z rodzicami i mobilizuje go do zabawy z innymi dziećmi.”

Tata Kacperka