Zadzwoń do nas! 724 630 724
2014
2015
REKRUTACJA ŻŁOBEK

Opłata miesięczna: 690 zł

Dzienna stawka żywieniowa: 9,50 zł

ZAPYTAJ O MIEJSCE
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC
1

Poranki w Chichotku

Są to zajęcia prowadzone zaraz po śniadaniu, które nazywamy „porannym kręgiem” . Z technicznego punktu widzenia można je określić jako stymulację polisensoryczną, czyli wielozmysłową, obejmującą swym zasięgiem dotyk, węch, słuch, wzrok, smak. Celem tych zajęć jest przede wszystkim rozbudzanie możliwości percepcyjnych dzieci po nocnym śnie przed właściwymi zajęciami, dostarczanie określonej liczby bodźców na dalszą część dnia, spotkanie dzieci z nauczycielkami, komunikacja, budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa. (czytaj więcej)

Chichotek mały artysta

Są to zajęcia, podczas których dzieci animowane przez nauczycielki wykonują prace plastyczne – w grupie lub indywidualnie. Cel zajęć: Jest to przede wszystkim świetna zabawa! Oprócz tego dzieci otrzymują stymulację wzrokową poprzez barwy, uczą się podstawowych kolorów i kształtów. Mają także bodźce dotykowe, poznają różne faktury i konsystencje materiałów. Rozwijają wyobraźnię, wykształcają się też pierwsze umiejętności manualne. Techniki: malowanie, rysowanie, wyklejanie, wydzieranie, wypełnianie szablonów i wzorów, lepienie, techniki łączone. (czytaj więcej)

Chichotek tańczy i śpiewa

Są to zajęcia integrujące grupę, polegające na wspólnych zabawach przy muzyce. Dzieci animowane przez nauczycielki wspólnie poruszają się i śpiewają, uczą się podstawowych zasad, komunikatów i zachowań obowiązujących w zabawach integracyjnych takich jak „Balonik”, „Sary niedźwiedź”, „Pingwinek”, „Stonoga”, „Jedzie pociąg z daleka”, „Karuzela” i inne. Zajęcia muzyczno-rytmiczne angażują narządy artykulacji i ruchu, rozwijając zmysł dotyku, wzroku, słuchu.
(czytaj więcej)

Chichotek czyta

W Chichotku dużo czytamy dzieciom i oswajamy je z książkami. Korzystamy z różnego rodzaju pomocy dydaktycznych: książki edukacyjne dla dzieci, książki z bajkami i wierszami: zarówno klasyka literatury dziecięcej (Tuwim, Brzechwa, Andersen), jak i wybrane nowości oraz audiobooki. (czytaj więcej)