Zadzwoń do nas! 724 630 724
2014
2015
REKRUTACJA ŻŁOBEK

Opłata miesięczna: 690 zł

Dzienna stawka żywieniowa: 9,50 zł

ZAPYTAJ O MIEJSCE
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC
1

dziendobrychichotku1

Jako możliwości adaptacyjne Dzieci w żłobku Chichotka oferujemy pakiet klimatyzacyjny (pierwsze dwa tygodnie) lub też zapisanie Dziecka na mniejszy wymiar godzin przez pierwszy miesiąc (pakiet „półdniówki”). Są to możliwości, w ramach których można Dziecko stopniowo przyzwyczajać do pozostawania w Akademii i w miarę potrzeb zwiększać liczbę godzin przebywania u nas.

Doświadczenie pokazuje nam, że większość dzieci szybko przyzwyczaja się do przebywania pod opieką naszych cioć, wśród innych dzieci.

W okresie pierwszego tygodnia pobytu Dziecka w naszej Akademii (lub dłużej, jeśli Dziecko tego potrzebuje) jedna z opiekunek zajmuje się nowym Dzieckiem indywidualnie, tak by poczuło się ono bezpiecznie i pewnie po rozstaniu z Rodzicami. Raczej odradzamy Rodzicom dłuższe pozostawanie z Dziećmi w naszej Akademii, ponieważ najczęściej nie ułatwia to adaptacji, (choć są oczywiście wyjątki) a długie rozstania są dla Dziecka trudniejsze. Dzieci bardzo mocno odczuwają nastroje Rodziców, więc gdy wyczuwają duży niepokój Mamy czy Taty przy rozstaniu, wtedy nie chcą Rodziców wypuścić. Dzieci przy pożegnaniu często płaczą, jednak trwa to z reguły nie więcej niż kilka minut. Potem angażują się w zabawy i z ochotą włączają we wszystko, co się wokół dzieje.

Oferujemy Wam pełne zaangażowanie w proces adaptacyjny Waszych pociech, oraz indywidualne podejście i profesjonalną pomoc w pokonaniu wszystkich ewentualnych trudności, obaw i stresów związanych z kilkoma pierwszymi dniami pobytu Dziecka w naszej Akademii.

Wyprawka, czyli w co powinniśmy zaopatrzyć dziecko:

  • pieluszki jednorazowe
  • pantofle (nie na śliskiej podeszwie)
  • poszewki na pościel, prześcieradło, piżamkę
  • ubranka na zmianę
  • mały ręcznik
  • ulubiony kubek lub butelkę do picia